Odra Opole kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik meczu 4-2

Odra Opole kontra Sandecja Nowy Sącz 4-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Odra Opole i Sandecja Nowy Sącz wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 4-2.

Dnia 2022-08-09 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Odra Opole a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: K. Słaby 20' 0-1 R. Niziołek 35' 1-1 B. Guzdek 41' 2-1 S. Łapiński 82' 3-1 J. Szrek 86' 4-1 M. Walski 87' 4-2

Żółte kartki Odra Opole: M. Kaminski 2' O. Paprzycki 16' M. Tkocz 26' J. Szrek 54' D. Kalinowski 82'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: S. Lusiusz 1' M. Walski 45' K. Slaby 54' D. Sovsic 59' D. Chmiel 65' T. Boczek 79'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny arbiter spotkania to D. Sulikowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Odra Opole stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Jagiellonia. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Górnik Polkowice.

Mnóstwo fanów śledzi poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Złożone z uzdolnionych zawodników piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak M. Kaminski S. Lusiusz nieraz zagwarantowały wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami bywają bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to spotkania mało interesujące. Nieustannie trafiamy na nieczyste faule, idealnie wyliczone asysty i gole dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Odra Opole i Sandecja Nowy Sącz i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.