Dnia 2021-10-15 16:00 miał miejsce mecz Puszcza Niepołomice kontra Odra Opole - końcowy wynik 3-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Puszcza Niepołomice oraz Odra Opole wynik to 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2021-10-15 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Odra Opole.

Gole strzelali: R. Boguski 16' 1-0 G. Aftyka 45' 2-0 K. Stępień 58' 3-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 32'

Żółte kartki Odra Opole: M. Pawlik 44' D. Czaplinski 88'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był Z. Dobrynin. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Puszcza Niepołomice stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Odra Opole zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak J. Serafin M. Pawlik nieprzerwanie zapewniają swoim miłośnikom mnóstwo przeżyć. Natrafiamy na zapadające w pamięć bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między graczami zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska drętwe. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Puszcza Niepołomice oraz Odra Opole oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.