Odra Opole vs Resovia Rzeszów, wynik spotkania - 1-1

Odra Opole vs Resovia Rzeszów 1-1. Dnia 2022-08-13 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Odra Opole a Resovia Rzeszów.

Pierwsza część spotkania między Odra Opole a Resovia Rzeszów zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: M. Mróz 19' 0-1 S. Łapiński 31' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: B. Petrak 27' O. Paprzycki 32'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 39' B. Kwiecien 52' R. Adamski 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter spotkania to K. Arys. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Odra Opole stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Jagiellonia. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i Miedz Legnica.

Coraz częściej wierni fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe i zawodnicy jak B. Petrak B. Wasiluk częstokroć zaserwowały fantastycznym miłośnikom wiele niesamowitych emocji. Ustawicznie zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Przyciągające uwagę walki między graczami z ligi są bezkompromisowe, nie często bywa, iż zmagania nie są warte uwagi. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich znanych zespołów jak Odra Opole oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.