Mecz między Odra Opole oraz Wisla Krakow na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-08-05 18:30: 0-1

Po pierwszej połowie spotkania między Odra Opole i Wisla Krakow wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-08-05 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Odra Opole a Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Młyński 47' 0-1

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 43'

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Jelic Balta 16' M. Zyro 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Odra Opole stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia natomiast Wisla Krakow podejmie GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Wielu fanów futbolu śledzi fascynujące poczynania ligi I Liga. Złożone z zdolnych obrońców/napastników futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak D. Czaplinski I. Jelic Balta wielokrotnie zaserwowały wyborowym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się niezwykłe asysty czy bramki, bezwzględne faule dodające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Cieszące oko walki między zawodnikami z ligi bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to zmagania nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich ioglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Odra Opole i Wisla Krakow w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.