Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole, wynik spotkania - 1-2

Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole 1-2. Dnia 2021-12-06 17:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Sandecja Nowy Sącz oraz Odra Opole.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Sandecja Nowy Sącz oraz Odra Opole wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: K. Osyra 15' 1-0 T. Mikinic 43' 1-1 T. Mikinic 70' 1-2

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Kasprzak 21' R. Kobryn 41' R. Kobryn 69' E. Maissa Fall 83'

Żółte kartki Odra Opole: K. Kostrzycki 85' M. Trojak 90' B. Petrak 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: R. Kobryn 69'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. B. Kasprzak K. Kostrzycki częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom futbolu mnóstwo emocji. Nieustannie zdarzają się idealnie wyliczone asysty i gole, brutalne sytuacje na faul gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Walki pomiędzy drużynami są niezwykle zażarte, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, iż są to potyczki mało interesujące. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi I Liga. Udział takich popularnych drużyn jak Sandecja Nowy Sącz oraz Odra Opole z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.