Mecz Odra Opole vs Podbeskidzie dnia 2021-11-26 19:30 na obiekcie Stadion Miejski - 1-1

Odra Opole vs Podbeskidzie, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Odra Opole a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-11-26 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19. Zmierzyły się Odra Opole oraz Podbeskidzie.

Gole strzelali: Joan Román 30' 0-1 J. Szrek 56' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: A. Zak 74' M. Tkocz 86' K. Nowak 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 42' D. Mikolajewski 63' Goku 84'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu - P. Malec. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Odra Opole zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów a Podbeskidzie podejmie GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Liczna grupa kibiców śledzi bardzo interesujące potyczki w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi A. Zak E. Bonifacio wielokrotnie zagwarantowały własnym stałym kibicom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy spektakularne asysty i bramki, nieprzepisowe faule, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa, że są to mecze usypiające. To też warto oglądać spotkania sportowe lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Odra Opole i Podbeskidzie w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.