Spotkanie Odra Opole - Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 0-3

 

Pierwsza część spotkania między Odra Opole a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole oraz Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: K. Chuchro 9' 0-1 D. Hilbrycht D. Kubowicz 30' 0-2 K. Chuchro 68' 0-3 B. Eizenchart

Żółte kartki Odra Opole: A. Zak 55'

Żółte kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Odra Opole stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Resovia Rzeszów podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej wielu kibiców śledzi bardzo ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak A. Zak nieraz zagwarantowały wyśmienitym kibicom mnóstwo niesamowitych emocji. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, przepiękne asysty czy gole zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Walki między piłkarzami z ligi są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich iśledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Odra Opole i Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.