Na obiekcie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Odra Opole vs ŁKS Łódź - wynik końcowy 3-0

W dniu 2021-11-05 17:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się Odra Opole oraz ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania między Odra Opole oraz ŁKS Łódź wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: M. Marzec 9' 1-0 M. Wróbel 40' 2-0 M. Wróbel 49' 3-0

Żółte kartki Odra Opole: M. Kaminski 72'

Żółte kartki ŁKS Łódź: J. Moreno 19' O. Koprowski 29'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny sędzia meczu - P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Odra Opole zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie natomiast ŁKS Łódź z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Tychy 71.

Coraz częściej liczni fani piłki nożnej śledzą potyczki w lidze I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak przykładowo M. Kaminski J. Moreno nieprzerwanie gwarantują kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między zawodnikami z ligi są niezwykle zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, że widowiska nudzą. Ustawicznie trafiamy na wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby oglądać mecze futbolowe ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Odra Opole oraz ŁKS Łódź i ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.