Resovia Rzeszów vs Odra Opole, wynik meczu: 3-3

W dniu 2021-11-12 16:30 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów i Odra Opole.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Odra Opole wynik to 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

 

Gole strzelali: M. Hebel 10' 1-0 M. Wróbel 12' 1-1 D. Czapliński 14' 1-2 R. Mikulec 56' 2-2 B. Wasiluk 67' 3-2 R. Niziołek 90' 3-3

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 24' M. Hebel 73' J. Wrobel 88' J. Soljic 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Marzec 70' D. Czaplinski 82'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia spotkania to Z. Dobrynin. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sokół Ostróda.

Wielu kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Składające się z utalentowanych zawodników drużyny futbolowe i zawodnicy jak R. Mikulec M. Marzec wielokrotnie serwują fantastycznym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Wielokrotnie zdarzają się efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Resovia Rzeszów oraz Odra Opole oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Stal.