Mecz Korona Kielce kontra Odra Opole, wynik końcowy 2-1

Korona Kielce kontra Odra Opole 2-1. Dnia 2021-10-29 18:30 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Korona Kielce a Odra Opole.

Po pierwszej połowie spotkania między Korona Kielce a Odra Opole wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: K. Nowak 12' 0-1 P. Malarczyk 36' 1-1 J. Podgórski 39' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 29' Z. Petrovic 52' M. Gasior 84' M. Bortniczuk 90'

Żółte kartki Odra Opole: A. Piech 29' M. Spychala 57' M. Kaminski 81'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Odra Opole: K. Janus 68'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Korona Kielce stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Odra Opole zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

Oddani fani z dużym zapałem śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy jak M. Koj A. Piech nieustannie gwarantują fantastycznym entuzjastom mnóstwo niesamowitych emocji. Ustawicznie natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe bramki oraz asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę potyczki między graczami bywają zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, iż są to potyczki nużące. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych orazprzeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Korona Kielce oraz Odra Opole jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Suzuki Arena.