Spotkanie Odra Opole kontra Górnik Polkowice, wynik końcowy 1-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Odra Opole a Górnik Polkowice zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-04-06 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Odra Opole a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: T. Mikinič 18' 1-0 M. Piątkowski 90' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 69' M. Kaminski 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Radziemski 29' A. Kozubal 34' M. Szuszkiewicz 82' A. Hafez 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia spotkania to K. Kiełczewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Odra Opole stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice natomiast Górnik Polkowice podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice.

Coraz częściej liczni fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak D. Czaplinski D. Radziemski wielokrotnie zaserwowały kapitalnym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to spotkania statyczne. Systematycznie natrafiamy na idealnie wyliczone asysty i bramki, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich orazprzeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Odra Opole oraz Górnik Polkowice w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.