Mecz Odra Opole - Polonia Warszawa zakończony wynikiem 3-0

W ostatnim meczu I ligi drużyna Odra Opole podejmowała na własnym stadionie ekipę Polonii Warszawa. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-0. Pomimo bramkowego impasu do przerwy, Odra Opole zdominowała drugą połowę, zdobywając wszystkie trzy bramki. Mecz odbył się 26 listopada o godzinie 11:40 na Stadionie Miejskim.

Mecz pomiędzy Odrą Opole i Polonią Warszawa

Dzisiejszego dnia na Stadionie Miejskim miało miejsce starcie pomiędzy drużyną gospodarzy - Odrą Opole, a gośćmi z Polonii Warszawa. Mecz odbył się w ramach 16. kolejki I Ligi.

W pierwszej połowie meczu żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarzy rywali, a wynik do przerwy pozostał na poziomie 0-0.

W drugiej połowie meczu zaczęło się dziać! W 28. minucie M. Michalski zdobył pierwszego gola dla Polonii Warszawa, dając gościom prowadzenie 1-0. Jednak w 48. minucie R. Niziolek wyrównał wynik na 1-1, dając nadzieję kibicom Odry Opole. Napięcie rosło, a w 74. minucie D. Sula strzelił drugiego gola dla gospodarzy, ustalając wynik na 2-1. Ostatnią bramkę dla Odry Opole zdobył J. Antczak w 90. minucie, asystując B. Galanowi, co dało Odrze zwycięstwo 3-1.

W trakcie meczu arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn - D. Czaplinskiemu z Odry Opole oraz nieznanemu zawodnikowi z Polonii Warszawa. Czerwone kartki nie zostały w żaden sposób przypisane zawodnikom obu drużyn.

Następne mecze Odry Opole to spotkania z Zniczem Pruszków, Stalą Rzeszów oraz Resovią Rzeszów. Natomiast Polonia Warszawa zmierzy się z drużynami Stal Rzeszów, Tychy 71 oraz Wisła Kraków.