Na stadionie Stadion Miejski miał miejsce mecz między Odra Opole oraz Podbeskidzie - 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Odra Opole oraz Podbeskidzie wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-08-12 13:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Odra Opole a Podbeskidzie.

Gole strzelali: P. Żemło 75' 1-0

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 86' J. Antczak 87'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Chlumecky 45' L. Abate 64' M. Sitek 81' P. Tomasik 88'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Karski. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Odra Opole stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Arka Gdynia natomiast Podbeskidzie z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz GKS Katowice.

Liczni kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze I Liga. Mocne piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak P. Zemlo M. Chlumecky częstokroć zagwarantowały wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki między piłkarzami ligowymi są zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to potyczki nużące. Zdarzają się bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Odra Opole oraz Podbeskidzie w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.