Dnia 2023-11-04 16:30 odbyło się spotkanie Odra Opole - Górnik Łęczna zakończone wynikiem 0-3

W sobotę, 4 listopada 2023 roku o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Odra Opole oraz Górnik Łęczna, które było częścią czternastej kolejki I Ligi. Mecz zakończył się zwycięstwem Górnika Łęczna, który wygrał 3:0. Od samego początku goście dominowali na boisku, zdobywając wszystkie bramki już w pierwszej połowie. Sędzią spotkania był .

Mecz pomiędzy Odrą Opole a Górnikiem Łęczna

W dniu 4 listopada 2023 roku na Stadionie Miejskim odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Odra Opole i Górnik Łęczna, w ramach 14. kolejki I Ligi. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Górnika Łęczna z wynikiem 3-0.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:30, a już w 12. minucie piłkarz P. Starzyński zdobył pierwszego gola dla drużyny Górnika Łęczna, otwierając wynik spotkania. Kolejne bramki padły w 37. i 40. minucie, za sprawą T. Mikiniča i E. Kryeziu, ustalając wynik na przerwę na korzyść Górnika Łęczna 3-0.

W drugiej połowie meczu, mimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała zmienić wyniku. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Górnika Łęczna.

W trakcie meczu padło kilka kartek. W 26. minucie P. Zemlo z drużyny gospodarzy otrzymał żółtą kartkę, a w 65. minucie T. Mikinic. Z kolei zawodnicy drużyny Górnika Łęczna, M. Grabowski, A. Deja oraz J. Bednarczyk, zostali ukarani żółtymi kartkami odpowiednio w 35., 67. i 90. minucie.

Sędzią spotkania był , który skutecznie prowadził mecz i nie naruszył przepisów gry.