Ruch Chorzów - Odra Opole, wynik spotkania 3-0

Ruch Chorzów - Odra Opole wynik spotkania 3-0.

Pierwsza połowa meczu między Ruch Chorzów oraz Odra Opole zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2023-05-19 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów i Odra Opole.

Gole strzelali: J. Szrek 40' 1-0 P. Sikora 61' 2-0 D. Szczepan 84' 3-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Michalski 29' M. Feliks 65' J. Bielecki 67'

Żółte kartki Odra Opole: K. Nowak 45' R. Niziolek 59'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Odra Opole zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice futbolu śledzą ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych graczy futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak K. Michalski K. Nowak bardzo często zaserwowały własnym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Często zdarzają się ostre sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące walki między graczami są zagorzałe, nie często bywa, że są to widowiska mało interesujące. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Ruch Chorzów oraz Odra Opole w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.