Spotkanie Chojniczanka Chojnice - Odra Opole dnia 2022-10-30 14:00 na obiekcie Stadion Miejski Chojnice: 1-2

W dniu 2022-10-30 14:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Odra Opole.

Po pierwszej połowie meczu między Chojniczanka Chojnice a Odra Opole wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: D. Czaplinski 11' 0-1 K. Nowak M. Marzec 30' 0-2 M. Klec R. Janicki 71' 1-2 S. Drewniak

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: K. Kasperowicz 19' S. van Huffel 31' M. Grolik 85'

Żółte kartki Odra Opole: M. Kaminski 20' M. Marzec 55'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chojniczanka Chojnice stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa a Odra Opole podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie.

Mnóstwo fanów śledzi niezwykle fascynujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak K. Kasperowicz M. Kaminski nieustannie gwarantują wyborowym kibicom mnóstwo wrażeń. Nieprzerwanie trafiamy na wyśmienite bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki między zawodnikami okazują się zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to widowiska usypiające. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Chojniczanka Chojnice oraz Odra Opole jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.