Spotkanie pomiędzy Wisla Krakow i Odra Opole dnia 2023-08-18 18:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana: 1-3

Dnia 2023-08-18 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Wisla Krakow a Odra Opole.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Wisla Krakow oraz Odra Opole zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: M. Kamiński 45' 1-0 P. Żemło 80' 1-1 D. Sula 84' 1-2 D. Sula 90' 1-3

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 6' I. Sapala 18' I. Sapala 19' A. Rodado 49' D. Szot 54' S. Sobczak 76'

Żółte kartki Odra Opole: J. Szrek 25' A. Purzycki 38' J. Antczak 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow: I. Sapala 19'

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Chrobry Głogów natomiast Odra Opole podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Lechia Gdansk.

Dzisiaj liczni kibice z dużym zapałem śledzą potyczki ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi K. Duda J. Szrek raz za razem gwarantują pierwszorzędnym kibicom wiele przeżyć. Nieustannie obserwujemy wyjątkowe asysty i bramki, nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że spotkania nas męczą. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga. Udział takich legendarnych drużyn jak Wisla Krakow oraz Odra Opole w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.