Spotkanie Górnik Łęczna vs Odra Opole zakończone wynikiem 4-1

Górnik Łęczna vs Odra Opole zakończony wynikiem 4-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Łęczna i Odra Opole wynik to 3-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Dnia 2022-08-27 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Górnik Łęczna a Odra Opole.

Gole strzelali: S. Krykun 4' 1-0 D. Gąska 27' 2-0 S. Krykun 45' 3-0 R. Niziołek 57' 3-1 M. Biernat 71' 4-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: E. Kryeziu 90'

Żółte kartki Odra Opole: R. Niziolek 60' M. Makuszewski 68'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i GKS Katowice a Odra Opole z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak E. Kryeziu R. Niziolek nieraz zapewniły fantastycznym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami są niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Górnik Łęczna i Odra Opole jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Górnik.