Spotkanie Odra Opole - Arka Gdynia na stadionie Stadion Miejski dnia 2023-03-19 17:00 - 1-1

Odra Opole - Arka Gdynia, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Odra Opole i Arka Gdynia wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-03-19 17:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się Odra Opole oraz Arka Gdynia.

Gole strzelali: M. Kaminski 31' 1-0 B. Galan H. Adamczyk 52' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: M. Spychala 19' D. Czaplinski 35' L. Kedziora 49' L. Kedziora 55' A. Haluch 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: S. Milewski 28' M. Marcjanik 33' L. Capanni 35' H. Adamczyk 71' A. Purzycki 84'

Czerwone kartki Odra Opole: L. Kedziora 55'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Odra Opole zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Arka Gdynia zmierzy się z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą starcia ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak M. Spychala S. Milewski stale gwarantują wyborowym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Bardzo często zdarzają się przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nieustępliwe, nie często bywa, że potyczki nas nudzą. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Odra Opole i Arka Gdynia w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.