Dnia 2023-03-06 17:00 miało miejsce spotkanie między Sandecja Nowy Sącz i Odra Opole zakończone wynikiem 0-2

Sandecja Nowy Sącz vs Odra Opole, wynik 0-2. W dniu 2023-03-06 17:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Odra Opole.

Pierwsza część spotkania między Sandecja Nowy Sącz a Odra Opole zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: R. Niziołek 21' 0-1 W. Kamiński 48' 0-2

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Nomm 20' T. Boczek 21' E. Maissa Fall 23' R. Kirss 68'

Żółte kartki Odra Opole: A. Haluch 79'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Karski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Odra Opole z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i GKS Katowice.

Kibice z dużym zapałem śledzą starcia w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe i piłkarze jak K. Nomm A. Haluch niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Walki między drużynami futbolowymi okazują się zajadłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż widowiska nie są warte uwagi. Często trafiamy na bezlitosne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Sandecja Nowy Sącz oraz Odra Opole z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.