Mecz Odra Opole kontra Korona Kielce dnia 2022-05-06 18:30: 3-1

Odra Opole kontra Korona Kielce, wynik końcowy 3-1. Dnia 2022-05-06 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Odra Opole a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu między Odra Opole a Korona Kielce wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: A. Klimek 44' 1-0 T. Mikinič 46' 2-0 D. Czapliński 65' 3-0 A. Danek 84' 3-1

Żółte kartki Odra Opole: J. Szrek 90'

Żółte kartki Korona Kielce: K. Petrov 1' R. Corral 30' K. Petrov 45' D. Blanik 45'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Korona Kielce: K. Petrov 45'

Główny sędzia meczu - T. Wajda. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Odra Opole zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i GKS Katowice natomiast Korona Kielce z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze jak J. Szrek K. Petrov często zaserwowały własnym wiernym kibicom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Obserwujemy książkowe bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule dodające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami bywają zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż spotkania przynudzają. To też warto śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Odra Opole i Korona Kielce w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.