Na obiekcie Stadion Stal dnia 2023-03-12 17:00 miał miejsce mecz Resovia Rzeszów - Odra Opole zakończony wynikiem 2-0

Resovia Rzeszów - Odra Opole, wynik końcowy 2-0. W dniu 2023-03-12 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 23. Zmierzyły się Resovia Rzeszów oraz Odra Opole.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Resovia Rzeszów a Odra Opole zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: R. Mikulec 29' 1-0 M. Mroz R. Hoogenhout 90' 2-0 Pedro Vieira

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 19' L. Seweryn 53' M. Lehaire 90' K. Antonik 90'

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 40'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz GKS Katowice.

Bardzo często liczni fani śledzą potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Złożone z zdolnych napastników/obrońców piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi A. Komor P. Zemlo nieraz zagwarantowały wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zażarte, nie często okazuje się koniec końców, że są to zmagania nudne. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi I Liga oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Resovia Rzeszów oraz Odra Opole jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Stal.