Odra Opole kontra GKS Katowice, wynik spotkania 0-1

Odra Opole kontra GKS Katowice, wynik 0-1. Dnia 2022-09-05 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Odra Opole a GKS Katowice.

Po pierwszej połowie meczu między Odra Opole i GKS Katowice wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: A. Jędrych 17' 0-1

Żółte kartki Odra Opole: M. Kaminski 4' D. Czaplinski 85' O. Paprzycki 90' O. Paprzycki 90'

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 53' P. Szwedzik 90'

Czerwone kartki Odra Opole: O. Paprzycki 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny arbiter meczu - Ł. Karski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Odra Opole stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice a GKS Katowice zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące poczynania w lidze I Liga. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak M. Kaminski D. Dudzinski nieustannie serwują wspaniałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na idealne gole i asysty, brutalne faule gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zmagania między drużynami bywają nader nieustępliwe, rzadko bywa koniec końców, że widowiska męczą. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Odra Opole i GKS Katowice i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.