Odra Opole vs SKRA Częstochowa, wynik spotkania: 1-0

W dniu 2022-09-18 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Odra Opole a SKRA Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu między Odra Opole oraz SKRA Częstochowa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: M. Kaminski 84' 1-0 M. Urbanczyk

Żółte kartki Odra Opole: O. Paprzycki 5'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: R. Golebiowski 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Odra Opole stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów natomiast SKRA Częstochowa z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i Górnik Łęczna.

Dzisiaj oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak O. Paprzycki R. Golebiowski raz za razem zagwarantowały kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na spektakularne gole oraz asysty, brutalne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Niesamowite walki między zawodnikami bywają zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to spotkania nużące. To też warto oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak Odra Opole oraz SKRA Częstochowa w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.