Spotkanie Odra Opole kontra GKS Katowice zakończone wynikiem 4-2

W dniu 2021-09-25 10:40 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole i GKS Katowice.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Odra Opole a GKS Katowice wynik wynosił 3-1. Końcowy wynik meczu to 4-2.

Gole strzelali: K. Janus 21' 1-0 F. Szymczak 31' 1-1 A. Piech 38' 2-1 M. Mackowiak 42' 3-1 K. Nowak 52' 4-1 P. Zemlo 69' 4-2

Żółte kartki Odra Opole:

Żółte kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Odra Opole stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast GKS Katowice podejmie Olimpia Zambrów. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Tychy 71.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą starcia w lidze I Liga. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak często zapewniają kapitalnym kibicom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Potyczki między drużynami bywają niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że spotkania nas nudzą. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, idealne gole czy asysty, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać spotkania sportowe znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Odra Opole oraz GKS Katowice jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.