Spotkanie GKS Katowice - Odra Opole, wynik końcowy 1-3

Dnia 2022-04-10 16:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27. Zmierzyły się GKS Katowice i Odra Opole.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między GKS Katowice a Odra Opole wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: L. Kedziora 20' 0-1 A. Piech 56' 0-2 P. Zemlo 74' 0-3 A. Jedrych 77' 1-3

Żółte kartki GKS Katowice: Z. Wojciechowski 32'

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 50' M. Kaminski 57'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu GKS Katowice zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa a Odra Opole z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Z. Wojciechowski P. Zemlo wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym fanom wiele wrażeń. Często obserwujemy spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między drużynami okazują się niezwykle zajadłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż widowiska nudzą. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak GKS Katowice i Odra Opole w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.