Stomil Olsztyn kontra Odra Opole, wynik spotkania 1-2

 

Pierwsza połowa spotkania między Stomil Olsztyn a Odra Opole zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-04-02 13:00 na stadionie Stadion OSiR odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn oraz Odra Opole.

Gole strzelali: Ł. Kędziora 35' 0-1 D. Czapliński 60' 0-2 M. Fundambu 77' 1-2

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Spychala 23' K. Toporkiewicz 24' K. Lafrance 32' M. Spychala 71' K. Zwir 80'

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 38' M. Trojak 49' T. Mikinic 63' L. Kedziora 68' K. Kostrzycki 76' M. Marzec 84' M. Spychala 86'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn: M. Spychala 71'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter meczu - M. Złotnicki. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Stomil Olsztyn stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz GKS Katowice a Odra Opole podejmie Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi fascynujące potyczki ligi I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak M. Spychala P. Zemlo nieprzerwanie serwują kapitalnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki między drużynami futbolowymi są zajadłe, rzadko okazuje się koniec końców, że potyczki przynudzają. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych,śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Stomil Olsztyn oraz Odra Opole z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion OSiR.