Miedz Legnica - Odra Opole, wynik spotkania 1-2

W dniu 2023-09-22 16:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się Miedz Legnica i Odra Opole.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Miedz Legnica a Odra Opole wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: Borja Galán 27' 0-1 R. Niziołek 50' 0-2 N. Mijušković 72' 1-2

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Kostka 25' E. Agbor 33' M. Lehaire 65' R. Hoogenhout 66'

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 13' W. Kaminski 35' J. Szrek 46' J. Antczak 55' T. Mikinic 57' P. Zemlo 66' A. Pikk 81' A. Haluch 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Miedz Legnica stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Motor Lublin a Odra Opole z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Chrobry Głogów.

Mnóstwo fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak M. Kostka D. Czaplinski raz za razem gwarantują fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie trafiamy na wyśmienite asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że spotkania nas nudzą. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Miedz Legnica i Odra Opole z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion im. Orła Białego.