Nieciecza - Odra Opole, wynik meczu: 2-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nieciecza a Odra Opole zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-07-15 16:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki - 1. Zmierzyły się ze sobą Nieciecza i Odra Opole.

Gole strzelali: A. Radwański 16' 1-0 T. Mikinič 39' 1-1 M. Błachewicz 80' 2-1

Żółte kartki Nieciecza: M. Blachewicz 90'

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 64'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter meczu to W. Myć. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Nieciecza stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Odra Opole podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi M. Blachewicz D. Czaplinski niejednokrotnie zapewniły wspaniałym sympatykom mnóstwo emocji. Natrafiamy na bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką, widowiskowe asysty czy gole, które dodają smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy piłkarzami są nader bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać mecze futbolowe ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Nieciecza i Odra Opole i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.