Na obiekcie Stadion Miejski odbyło się spotkanie między Odra Opole i Lechia Gdansk zakończone wynikiem 0-0

Po pierwszej połowie spotkania między Odra Opole a Lechia Gdansk wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2023-09-16 18:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole i Lechia Gdansk.

Gole strzelali:

Żółte kartki Odra Opole: J. Antczak 44' A. Purzycki 52' M. Kaminski 74' R. Niziolek 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: T. Bobcek 45' J. Bieganski 77' D. Bugaj 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Odra Opole zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i GKS Katowice. Kolejno natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Nieciecza.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak J. Antczak T. Bobcek stale gwarantują własnym stałym fanom mnóstwo wrażeń. Systematycznie trafiamy na bezwzględne faule, idealnie wyliczone gole czy asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami futbolowymi są zażarte, rzadko bywa ostatecznie, że są to potyczki nudne. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać spotkania sportowe ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Odra Opole oraz Lechia Gdansk oraz ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.