ŁKS Łódź vs Odra Opole, wynik spotkania - 1-0

ŁKS Łódź vs Odra Opole, wynik 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między ŁKS Łódź a Odra Opole zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-06-03 15:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Odra Opole.

Gole strzelali: Pirulo 23' 1-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 41' P. Janczukowicz 45' S. Juric 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Tkocz 84' B. Galan 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia meczu - Ł. Karski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Odra Opole z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice futbolu śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy jak M. Dabrowski M. Tkocz nieprzerwanie serwują swoim kibicom wiele emocji. Wspaniałe walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że potyczki męczą fana. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, wspaniałe bramki i asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. ŁKS Łódź oraz Odra Opole i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.