Mecz Zaglebie Sosnowiec vs Odra Opole zakończony wynikiem 0-2

Dnia 2023-02-18 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i Odra Opole.

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec i Odra Opole wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: A. Pikk 32' 0-1 D. Czapliński 52' 0-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: W. Szumilas 15' F. Borowski 66' M. Fabry 83'

Żółte kartki Odra Opole: W. Kaminski 10' D. Czaplinski 16' P. Zemlo 41' R. Niziolek 83'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter spotkania - M. Szczerbowicz. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa a Odra Opole z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi poczynania w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze jak W. Szumilas W. Kaminski systematycznie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zapewniające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki między graczami są zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż zmagania nas męczą. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić widowiska sportowe lubianej ligi I Liga. Udział takich znanych drużyn jak Zaglebie Sosnowiec i Odra Opole w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Ludowy.