Mecz Odra Opole kontra Górnik Łęczna, wynik 0-1

Odra Opole kontra Górnik Łęczna, wynik końcowy 0-1.

Pierwsza połowa spotkania między Odra Opole i Górnik Łęczna zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2023-04-01 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Odra Opole a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: D. Tkacz 79' 0-1

Żółte kartki Odra Opole: T. Mikinic 40' M. Spychala 63' D. Czaplinski 74' K. Nowak 84' K. Nowak 90' J. Szrek 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: J. De Amo 49' M. Biernat 90' H. Sobol 90'

Czerwone kartki Odra Opole: K. Nowak 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Odra Opole zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa a Górnik Łęczna z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i GKS Katowice.

Wierni fani śledzą starcia w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych graczy piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak T. Mikinic J. De Amo wielokrotnie zapewniają fantastycznym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Cieszące oko potyczki między zawodnikami są zaciekłe, nie często bywa, że spotkania nudzą kibica. Obserwujemy zapadające w pamięć bramki i asysty, brutalne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Odra Opole i Górnik Łęczna z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.