Mecz GKS Katowice kontra Odra Opole, wynik 1-3

Mecz GKS Katowice kontra Odra Opole zakończony wynikiem 1-3

W minioną środę na Stadionie ul. Bukowa odbył się mecz pomiędzy drużynami GKS Katowice i Odra Opole w ramach 27. kolejki I ligi. Odra Opole zwyciężyła z wynikiem 3-1, po przejęciu prowadzenia już w pierwszej połowie. Spotkanie to było jednym z kluczowych pojedynków sezonu, które mogą mieć wpływ na końcową klasyfikację ligową.

Odra Opole kontra Miedz Legnica zakończony wynikiem 0-0

Mecz Odra Opole - Miedz Legnica, wynik 0-0

W ostatnim spotkaniu 26. kolejki I ligi piłkarskiej drużyny Odra Opole oraz Miedz Legnica zmierzyły się na Stadionie Miejskim. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0-0, a wynik na przerwę również wskazywał na brak bramek. Spotkanie odbyło się dwa dni temu, 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00.

Mecz pomiędzy Lechia Gdansk - Odra Opole, wynik końcowy 2-1

Spotkanie Lechia Gdansk - Odra Opole zakończone wynikiem 2-1

W sobotni wieczór na Polsat Plus Arena w Gdańsku odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Lechii Gdańsk i Odry Opole. Spotkanie to, które odbyło się 6 dni temu, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1 po emocjonujących 90 minutach gry. Mecz w ramach 25. kolejki I ligi okazał się niezwykle wyrównany, a ostateczny wynik padł dopiero w drugiej połowie, dając kibicom wiele powodów do radości.

Arka Gdynia vs Odra Opole, wynik 2-2

Na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz pomiędzy Arka Gdynia oraz Odra Opole zakończony wynikiem 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Arka Gdynia i Odra Opole zakończył się remisem 2-2 na Stadionie Miejskim. Spotkanie w ramach 24. kolejki I ligi było pełne emocji, a ostateczny rezultat nie dał klarownego faworyta. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 1-1, jednak żadna z drużyn nie zdołała sięgnąć po pełną pulę punktów. Mecz odbył się 17 marca o godzinie 11:40, a mimo upływu czasu, jego przebieg wciąż pozostaje tematem gorących dyskusji wśród kibiców obu ekip.

Zaglebie Sosnowiec vs Odra Opole, wynik 1-1

Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole, wynik spotkania - 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Zaglebie Sosnowiec i Odra Opole zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się w ArcelorMittal Park, było częścią 23. kolejki I ligi. Odra Opole objęła prowadzenie jeszcze przed przerwą, ale Zaglebie Sosnowiec zdołało wyrównać wynik po przerwie. Mecz zaplanowany na godzinę 17:00 zakończył się punktowym podziałem.

Mecz pomiędzy Odra Opole - Wisla Krakow 1-2

Odra Opole - Wisla Krakow, wynik meczu: 1-2

W meczu 22. kolejki I ligi drużyna Odra Opole podejmowała Wisłę Kraków na Stadionie Miejskim. Spotkanie, które odbyło się 2 marca 2024 roku o godzinie 16:30, zakończyło się zwycięstwem Wisły 2:1. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie, kiedy to goście zdołali zdobyć decydujące trafienie.

Podbeskidzie vs Odra Opole 1-2

Dnia 2024-02-24 11:40 na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Podbeskidzie kontra Odra Opole: 1-2

W ostatnim spotkaniu 21. kolejki I ligi Podbeskidzie podejmowało na własnym boisku Odrę Opole. Mecz ten odbył się dwa dni temu, 24 lutego o godzinie 11:40 na Stadionie Miejskim. Ostatecznie to goście z Opola wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 2:1. Już pierwsza połowa okazała się kluczowa, gdy Odra Opole zdołała zdobyć bramkę, która ostatecznie okazała się decydująca. Czy Podbeskidzie zdołało odrobić straty w drugiej połowie? Sprawdźmy!

Tychy 71 vs Odra Opole, wynik końcowy 2-0

Spotkanie Tychy 71 - Odra Opole zakończone wynikiem 2-0

W miniony wtorek, 16 lutego 2024 roku, na Stadionie Miejskim odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Tychy 71 i Odra Opole. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 2-0. Bramki padły jeszcze przed przerwą, co pozwoliło drużynie Tychy 71 utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Oto krótka relacja z tej emocjonującej konfrontacji w ramach 20. kolejki I ligi.

Historyczny mecz

Odra Opole vs ŁKS Łódź, wynik końcowy 3-0

W dniu 2021-11-05 17:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się Odra Opole oraz ŁKS Łódź.