Odra Opole kontra Chrobry Głogów, wynik spotkania - 1-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Odra Opole a Chrobry Głogów wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-05-01 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Odra Opole a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: M. Kamiński 77' 1-0

Żółte kartki Odra Opole: W. Kaminski 19' M. Bednarski 54'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Jozwiak 75'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Odra Opole zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Chrobry Głogów podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Górnik Łęczna.

Kibice śledzą starcia ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak W. Kaminski M. Jozwiak nieprzerwanie zapewniają fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, książkowe bramki czy asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Odra Opole i Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.