Na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana dnia 2023-02-24 19:30 odbył się mecz Wisla Krakow kontra Odra Opole: wynik końcowy 2-1

Wisla Krakow kontra Odra Opole, wynik końcowy 2-1. Dnia 2023-02-24 19:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz ligi I Liga kolejki 21. Zmierzyły się Wisla Krakow i Odra Opole.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow a Odra Opole wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Borja Galán 38' 0-1 Luis Fernández 68' 1-1 Luis Fernández 86' 2-1

Żółte kartki Wisla Krakow: M. Mlynski 27' I. Sapala 33' D. Junca 42' B. Jaroch 61'

Żółte kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia spotkania - L. Lewandowski. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa a Odra Opole zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych napastników oraz obrońców zespoły piłkarskie i piłkarze jak M. Mlynski nierzadko zagwarantowały wspaniałym entuzjastom futbolu wiele niezapomnianych przeżyć. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami są niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, że potyczki nudzą. Wielokrotnie zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga. Wisla Krakow oraz Odra Opole jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.