Spotkanie Odra Opole - Nieciecza, wynik końcowy 1-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Odra Opole oraz Nieciecza wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-11-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Odra Opole a Nieciecza.

Gole strzelali: N. Tekijaski 19' 1-0 K. Karasek 60' 1-1 A. Kadlec A. Polyarus 70' 1-2 A. Radwanski

Żółte kartki Odra Opole: M. Tkocz 79'

Żółte kartki Nieciecza: M. Ambrosiewicz 14' A. Kadlec 34' M. Mesanovic 37' N. Tekijaski 64'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Odra Opole stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow. Kolejno natomiast Nieciecza z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Oddani kibice futbolu śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak M. Tkocz M. Ambrosiewicz często zaserwowały fantastycznym kibicom mnóstwo przeżyć. Często natrafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, wyjątkowe bramki i asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, że są to widowiska usypiające. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi I Liga. Odra Opole oraz Nieciecza i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.