Mecz Odra Opole kontra Podbeskidzie, wynik 1-2

Odra Opole kontra Podbeskidzie, wynik końcowy 1-2. Dnia 2022-07-25 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 2. Zmierzyły się ze sobą Odra Opole oraz Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Odra Opole a Podbeskidzie wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: J. Rodriguez 87' 0-1 K. Bilinski 88' 0-2 M. Janota M. Urbanczyk 90' 1-2

Żółte kartki Odra Opole: L. Kedziora 7'

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Odra Opole stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Podbeskidzie z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które startują w lidze I Liga. Mocne drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak L. Kedziora T. Milasius wielokrotnie zaserwowały fantastycznym fanom wiele przeżyć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami są nieustępliwe, nie często bywa, iż widowiska nas męczą. Zdarzają się wyśmienite asysty i gole, brutalne faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto oglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Odra Opole i Podbeskidzie i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.