Mecz ŁKS Łódź - Odra Opole zakończony wynikiem 0-4

ŁKS Łódź - Odra Opole, wynik 0-4.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy ŁKS Łódź a Odra Opole wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

W dniu 2022-05-15 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy ŁKS Łódź a Odra Opole.

Gole strzelali: L. Kedziora 8' 0-1 D. Czaplinski 10' 0-2 T. Mikinic 60' 0-3 T. Mikinic 66' 0-4

Żółte kartki ŁKS Łódź: O. Koprowski 38' J. Tosik 48' O. Koprowski 76'

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 11' D. Czaplinski 78' T. Mikinic 78' M. Wrobel 86'

Czerwone kartki ŁKS Łódź: O. Koprowski 76'

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu ŁKS Łódź stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz . Kolejno natomiast Odra Opole z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu kibiców śledzi ekscytujące poczynania ligi I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak O. Koprowski P. Zemlo nieustannie gwarantują wyśmienitym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zażarte, nie często okazuje się definitywnie, iż spotkania nie są interesujące. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich iśledzić spotkania sportowe lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak ŁKS Łódź i Odra Opole z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.