Na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-04-28 16:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Odra Opole oraz Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Odra Opole oraz Puszcza Niepołomice wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-04-28 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Odra Opole a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: T. Mikinič 6' 1-0 P. Mroziński 49' 1-1 K. Kościelny 79' 1-2

Żółte kartki Odra Opole: M. Tkocz 32' R. Niziolek 85'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 3' J. Bartosz 23' W. Hajda 60' K. Cichon 84' J. Serafin 89'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia meczu to G. Kawałko. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Odra Opole zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów a Puszcza Niepołomice z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Stomil Olsztyn.

Liczni kibice śledzą poczynania ligi I Liga. Mocne drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak M. Tkocz K. Stepien często zagwarantowały wyborowym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Bardzo często zdarzają się niezwykłe bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że spotkania męczą. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić mecze piłkarskie ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Odra Opole oraz Puszcza Niepołomice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.