Na stadionie Stadion GKS-u dnia 2022-04-24 13:00 miało miejsce spotkanie SKRA Częstochowa kontra Odra Opole zakończone wynikiem 2-2

SKRA Częstochowa kontra Odra Opole, wynik końcowy 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Odra Opole wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-04-24 13:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa oraz Odra Opole.

Gole strzelali: D. Czaplinski 28' 0-1 M. Mas 45' 1-1 T. Mikinic 50' 1-2 M. Malec 90' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: K. Ropski 49' B. Baranowicz 66' B. Burman 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Spychala 46' T. Mikinic 61' M. Trojak 65'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu SKRA Częstochowa stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Odra Opole z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Coraz częściej liczni kibice z zapałem śledzą poczynania ligi I Liga. Liczące się futbolowe drużyny oraz piłkarze jak K. Ropski M. Spychala nieustannie gwarantują kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się nieczyste faule, idealnie wyliczone bramki i asysty, które dodają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. SKRA Częstochowa oraz Odra Opole oraz ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion GKS-u.