Spotkanie Widzew Łódź vs Odra Opole zakończone wynikiem 0-1

Widzew Łódź vs Odra Opole, wynik 0-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Widzew Łódź a Odra Opole zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-03-18 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Widzew Łódź a Odra Opole.

Gole strzelali: A. Klimek 87' 0-1

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Zielinski 29' F. Nunes 63' M. Hanousek 74'

Żółte kartki Odra Opole: M. Kaminski 33' A. Zak 37' S. Hreben 48'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter meczu to T. Wajda. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz GKS Katowice.

Wierni kibice śledzą poczynania, które startują w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo P. Zielinski M. Kaminski wielokrotnie zagwarantowały fantastycznym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami okazują się nader zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że mecze nas męczą. Trafiamy na bezwzględne faule zakończone żółtym kartonikiem, wyjątkowe bramki oraz asysty zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Widzew Łódź i Odra Opole z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.