Odra Opole vs Arka Gdynia, wynik meczu - 1-3

Odra Opole vs Arka Gdynia, wynik końcowy 1-3.

Pierwsza połowa meczu między Odra Opole i Arka Gdynia zakończyła się 0-3. Końcowy wynik meczu to 1-3.

W dniu 2022-03-12 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole oraz Arka Gdynia.

Gole strzelali: M. Kamiński 17' 0-1 A. Deja 22' 0-2 H. Adamczyk 43' 0-3 M. Marzec 90' 1-3

Żółte kartki Odra Opole: M. Kaminski 75' K. Nowak 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: S. Milewski 38' K. Skora 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był Z. Dobrynin. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Odra Opole zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Stomil Olsztyn natomiast Arka Gdynia z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi fascynujące starcia, które startują w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo M. Kaminski S. Milewski częstokroć zagwarantowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele niesamowitych przeżyć. Potyczki między piłkarzami ligowymi zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż spotkania przynudzają. Natrafiamy na wspaniałe bramki i asysty, nieczyste sytuacje na faul, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego powodu warto przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Odra Opole i Arka Gdynia oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.