Na stadionie Stadion GOS dnia 2022-03-06 17:00 odbył się mecz pomiędzy Chrobry Głogów i Odra Opole zakończony wynikiem 1-0

Chrobry Głogów - Odra Opole, wynik 1-0. W dniu 2022-03-06 17:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Chrobry Głogów a Odra Opole.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Chrobry Głogów oraz Odra Opole wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: M. Bochnak 53' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ziemann 88' O. Praznovsky 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Trojak 59'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice.

Liczni kibice śledzą starcia w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. M. Ziemann M. Trojak częstokroć zagwarantowały wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nader zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że mecze nie są interesujące. Dlatego też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska sportowe ligi I Liga. Chrobry Głogów oraz Odra Opole i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion GOS.