Spotkanie Zaglebie Sosnowiec vs Odra Opole na stadionie Stadion Ludowy: wynik 1-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Odra Opole zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-02-25 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Sosnowiec oraz Odra Opole.

Gole strzelali: S. Sobczak 12' 1-0 M. Kamiński 84' 1-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Gojny 77' D. Gojny 83'

Żółte kartki Odra Opole: M. Trojak 64'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Gojny 83'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter spotkania - A. Różycki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Zaglebie Sosnowiec stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź.

W dzisiejszych czasach oddani fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą poczynania ligi I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak D. Gojny M. Trojak raz za razem zapewniły wyborowym kibicom mnóstwo przeżyć. Niesamowite walki pomiędzy drużynami okazują się zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nudzą. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. Zaglebie Sosnowiec oraz Odra Opole i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Ludowy.