Miedz Legnica - Odra Opole, wynik spotkania 2-0

Miedz Legnica - Odra Opole wynik 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Miedz Legnica i Odra Opole wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2021-11-19 19:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 18 pomiędzy Miedz Legnica a Odra Opole.

Gole strzelali: M. Śliwa 69' 1-0 P. Makuch 90' 2-0

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Garuch 88' P. Makuch 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Pawlik 88' M. Marzec 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Miedz Legnica stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec.

Bardzo często liczni kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo M. Garuch M. Pawlik raz za razem sprawiają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wiele przeżyć. Zmagania między drużynami zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to widowiska nużące. Regularnie zdarzają się brutalne faule kończące się żółtą kartką, idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Miedz Legnica i Odra Opole w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.