Mecz Odra Opole vs SKRA Częstochowa, wynik 1-0

W dniu 2021-10-20 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Odra Opole a SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Odra Opole i SKRA Częstochowa wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Kamiński 89' 1-0

Żółte kartki Odra Opole: K. Kostrzycki 10' M. Mackowiak 72'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania to S. Rasmus. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Odra Opole zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie.

Oddani kibice piłki nożnej z entuzjazmem śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. K. Kostrzycki P. Nocon nieustannie gwarantują kapitalnym kibicom wiele emocji. Nieustannie obserwujemy przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy graczami z ligi są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, że są to spotkania nudne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Odra Opole i SKRA Częstochowa w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.