Spotkanie Odra Opole kontra Jastrzębie, wynik końcowy 2-2

Odra Opole kontra Jastrzębie, wynik końcowy 2-2.

Po pierwszej połowie meczu między Odra Opole i Jastrzębie wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2021-10-24 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Odra Opole a Jastrzębie.

Gole strzelali: D. Czaplinski 3' 1-0 K. Janus 6' 2-0 S. Zalewski 53' 2-1 D. Witkowski 84' 2-2

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 14'

Żółte kartki Jastrzębie: R. Borkala 8'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Odra Opole stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów a Jastrzębie z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Tychy 71.

Coraz częściej liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi starcia w lidze I Liga. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. D. Czaplinski R. Borkala nieustannie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Trafiamy na wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem dodające smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące zmagania między zawodnikami zdarzają się nader zażarte, rzadko okazuje się koniec końców, iż spotkania nas nudzą. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Odra Opole i Jastrzębie z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.